Cariere

Posturi disponibile in cadrul companiei

1 Post de Sales Engineer

Cerinte:

- studii tehnice superioare, de preferat Politehnica(Electronica, Automatica, etc) terminate sau in curs;
- experienta medie si aptitudini de vanzari in domeniu IT;
- cunostinte despre piata de IT si business din Romania;
- cunostinte despre tehnologiile consacrate dar nu numai: Microsoft, IBM, HP, Cisco;
- indemanare in utilizarea aplicatiilor office necesare in procesul de ofertare;
- permis de conducere categoria B;
- cunostinte medii de limba engleza.

Beneficii oferite:

- salariu fix negociat la intrare si din 6 in 6 luni;
- bonificari lunare functie de rezultate;
- tichete de masa lunare;
- cursuri de vanzari si specifice IT asigurate de companie;
- participarea la actiuni de teambulding asigurate de companie.

Aplica aici pentru job

1 post de Inginer Service IT

Responsabilitati:

- instalare hardware si software PC, servere;
- depanare echipamente IT, PC, laptopuri, servere, imprimante;
- help-desk utilizatori(hardware, aplicatii, retea, internet, etc);
- participa in echipa la instalari retele, noduri de date;
- tine evidenta activitatilor executate, comunica cu beneficiarii satiul reparatiilor.

Cerinte:

- experienta in IT(tehnologii, activitate, etc) de minimum 1 an;
- cunostinte de Microsoft, networking, client-server, printing, etc;
- comunicare usoara cu beneficiarii si colegii din echipa;
- cunostinte medii de limba engleza;
- permis de conducere cat B;
- fara alte angajamente (i.e. actiuni de freelancer, job-uri in interes personal);
- se accepta doar activitati de dezvoltare profesionala daca nu se suprapun cu cele propuse de companie!

Beneficii Oferite:

- salariu fix negociat;
- bonusuri lunare in functie de proiectele aplicate;
- traninguri de specialitate.